POMOC DROGOWA 24 GODZINY - SERWIS SAMOCHODOWY

Nasza firma oferuje pomoc drogową, w skład której wchodzi holowanie i transport samochodów osobowych, dostawczych i motocykli na terenie Warszawy i okolic. Oferujemy profesjonalną obsługę, konkurencyjne ceny oraz szybki dojazd do klienta. Często przyjeżdżamy na miejsce zdarzenia bezpośrednio po wypadku, kolizji lub awarii. Nasi doświadczeni pracownicy bezpiecznie odholują Państwa pojazd na lawecie do naszego serwisu w Warszawie lub do wskazanej przez Państwa lokalizacji na terenie całego kraju. Na życzenie klienta możemy również przetransportować Twój pojazd do innych krajów.

Kierowcy na terenie całej Warszawy mogą skorzystać z naszej pomocy drogowej. Autoholowanie jest również dostępne w Warszawie i może być wykonane o każdej porze dnia i nocy, 7 dni w tygodniu. Pomoc drogowa jest dostępna za opłatą. Cena zależy od natężenia ruchu i pory dnia.

Nasi kierowcy z warszawskiego serwisu samochodowego zadbają o Twój pojazd. Po szybkiej inspekcji szybko naprawimy każdy uszkodzony element lub część. Nasza warszawska usługa jest bezpłatna, a właściciel samochodu nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Możemy naprawić rozruszniki, alternatory, klimatyzację, układy hamulcowe. W razie potrzeby możemy również naprawić uszkodzone zawieszenie lub wgniecioną blachę. Nasz warsztat oferuje również usługi lakiernicze dla właścicieli samochodów. Zajmujemy się również lakierowaniem elementów karoserii. Na życzenie naszych klientów dokonujemy przeglądów i napraw elementów elektrycznych. Zapewniamy naszym klientom jak najszybsze naprawy i oddajemy im w pełni sprawne samochody. Kierowcy, którym na drodze zgasł silnik, mogą skorzystać z naszej pomocy drogowej. Nie muszą być holowani. Nasz sprzęt do rozruchu silnika sprawi, że właściciel samochodu szybko wróci za kierownicę.

POMOC DROGOWA WARSZAWA 24H

POMOC DROGOWA WARSZAWA 24H

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że szybka reakcja jest kluczowa w przypadku kolizji, uszkodzenia lub awarii Państwa samochodu. Zawsze szybko reagujemy na każdy wypadek. Kierowcy w Warszawie i okolicach mogą skorzystać z naszej całodobowej pomocy drogowej. O każdej porze dnia i nocy może dojść do wypadku na drodze. My jesteśmy zawsze dostępni i gotowi do pomocy. Nasza pomoc drogowa jest dostępna 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Co wchodzi w skład 24-godzinnej pomocy drogowej? W razie potrzeby zabierzemy Twój pojazd do warsztatu samochodowego w Warszawie. Do tego celu przeznaczyliśmy specjalnie przystosowane pojazdy. Popularne lawety są dostępne, aby bezpiecznie przetransportować Twój pojazd do serwisu lub pod wskazany przez Ciebie adres. To nie jest usługa tylko dla Warszawy. Holowanie samochodów to tylko jedna z naszych usług. Oferujemy również wiele innych usług.

Oferujemy również pomoc drogową oraz wykonujemy większe i mniejsze naprawy pojazdów. Te bardziej skomplikowane można wykonać w naszym serwisie samochodowym Warszawa. Jesteśmy w stanie naprawić lub usunąć każdą awarię.

Kierowcy, których silnik samochodu nie działa podczas jazdy również są przez nas wspierani. Jeśli nie będziemy w stanie usunąć problemu od razu, podejmiemy próbę ponownego uruchomienia silnika w trybie awaryjnym.

Pomoc drogowa dla dzielnic

Pomoc drogowa dla dzielnic:

Ursynów, Ochota, Mokotów, Okęcie, Włochy, Żoliborz, Śródmieście, Wola, Wilanów, Ursus, Bielant, Bemowo, Praga Południe, Praga Północ.

Ceny za autoholowanie

Holowanie w granicach Warszawy już od 120 zł

Uruchomienie samochodu z naładowanym akumulatorem od 80 zł

Koszt holowania od 1,5 zł za kilometr